Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) izsludina pieteikšanos Vasaras akadēmijai "Jautrā ķīmija", kura norisināsies no 4. līdz 8.jūlijam un tajā aicināti pieteikties topošie 3. – 4. klašu skolēni, informē ZIIC izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Šajā "Vasaras akadēmijas" nedēļā dalībnieki iepazīs dažādus ķīmijā notiekošus procesus. Tiks izmēģinātas skābju un bāzu reakcijas, audzēti kristāli, pētīta vielu atdalīšanās un savienošanās, kā arī izzinātas šķidrā slāpekļa daudzveidīgās izmantošanas iespējas. Visas nedēļas garumā dažādas neformālas izglītības aktivitātes īstenos arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības "Jauniešu māja" brīvprātīgie. Šīs nedēļas galvenais uzdevums būs atklāt ķīmijas jautro dabu un eksperimentēt.
 
Nodarbības tiek īstenotas no pulksten 10 līdz 14 ZIIC telpās, Autoru ielā 4/6. Dalības maksa ir 50 eiro nedēļā (ieskaitot PVN).
 
Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu: https://form.jotform.com/221381825464356
 
"Vasaras akadēmija" norisināsies vairākos vasaras periodos un pieteikšanās tiks izsludināta katrai nedēļai atsevišķi. Tematisko dienu norise turpmākajā vasaras periodā:

• Jūlijā:

04.07. – 08.07. Jautrā ķīmija
• Augustā:
01.08. – 05.08. Dabas daudzveidība
08.08. – 12.08. Pētnieciskā darbība