Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) 18. aprīlī organizēs pedagogu neformālās izglītības programmas mācības, kas tiek īstenotas EEZ/N projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" ietvaros.

Tiek izsludināta pedagogu, kuri ikdienā strādā 7.–12. klašu vecumposmā, papildus uzņemšana programmā "Digitālā ražošana", kas notiks topošajās tehnoloģiju koprades telpās, Klāva Ukstiņa ielā 17/23 no pulksten 9 līdz 18. Vairāk par programmas saturu un pieteikšanās iespējām šeit: https://saite.lv/Ofq. Papildus uzņemšana atvērta līdz brīdim, kad tiks saņemts nepieciešamais derīgo pieteikumu skaits, bet ne vēlāk kā līdz 14.04.2023. plkst.14.00.

Vienlaikus ZIIC izsludina pieteikšanos Liepājas Universitātes ikviena studiju līmeņa un virziena studentiem bezmaksas anatomijas un mehānikas darbnīcām. Šīs darbnīcas ir viena no EEZ/N projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" aktivitātēm, kurās sadarbības partneris - Norvēģijas "Jaermuseet" (Jærmuseet) reģionālā muzeja eksperti  dalās savās zināšanās un prasmēs STEM un vides zinātņu jomās, kā arī Norvēģijas izglītības sistēmas labās prakses piemēros, informē ZIIC projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" vadītāja Laura Grundmane.

Darbnīcas notiks 19.aprīlī:
● Anatomijas darbnīcā būs iespēja preparēt liellopa orgānu - aci. Tā notiks Dabas mājā, Zirgu salā 2, no pulksten 9 līdz 12.
● Mehānikas darbnīcā būs iespēja izgatavot no ikdienā pieejamiem izejmateriāliem automobili ar propelleru. Tā notiks tehnoloģiju koprades telpā, Klāva Ukstiņa ielā 17/23, no pulksten 9 līdz 14.

Darbnīcas tiks īstenotas angļu valodā. Dalība darbnīcā ir bez maksas, taču tikai un vienīgi iepriekš reģistrējoties vietnē form.jotform.com/231003126306034 .

Pedagogu neformālās izglītības programmas un darbnīcas tiek realizētas projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" ietvaros, kuru finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programma "Pētniecība un izglītība". Tā kopējās izmaksas ir 986 049 eiro, no kurām 754 327,4 eiro ir Norvēģijas grantu līdzfinansējums, 133 116,6 eiro Latvijas valsts budžeta līdzfinansējumus, bet 98 605 eiro Liepājas valstpilsētas pašvaldības līdzfinansējums.