No 1.jūnija Pensionāru dienas centrs Klaipēdas ielā 96A atsācis pakalpojumu sniegšanu senioriem klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un pakalpojumu sniedzot tikai tiem, kas vakcinēti pret "Covid–19", informē Liepājas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Rūpējoties par senioru drošību un pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumiem “Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid–19" infekcijas izplatības ierobežošanai”, noteikts, ka Pensionāru dienas centrā pakalpojumus sniegs tikai senioriem, kas vakcinēti pret "Covid–19" infekciju divas nedēļas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja "AstraZeneca" vakcīnas “Vaxzevria” devas.

Pakalpojumus Pensionāru dienas centrā sniegs pēc iepriekšēja pieraksta un ievērojot normatīvajos aktos noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un higiēnas prasības – stingri ievērojot roku higiēnu, veicot regulāru telpu un virsmu tīrīšanu ar dezinfekcijas līdzekļiem. Ik pēc divām stundām tiek plānoti pārtraukumi, kuru laikā nodrošinās telpu vēdināšanu vismaz 15 minūtes u.c.

Pensionāru dienas centra administrators varēs pieprasīt personām, kas vēlas saņemt pakalpojumu, uzrādīt apliecinājumu par  vakcinācijas pret "Covid–19" saņemšanu. Ja nebūs ievērots šis nosacījums, administratoram ir tiesības pakalpojumu atteikt.

Šonedēļ gan darbu atsāks tikai divi pulciņi – vingrošanas un galda spēļu, informē Pensionāru dienas centra vadītāja Astrīda Vērdiņa.

Lai pieteiktos uz nodarbībām, nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot 28321447