Pirmdien, 29. maijā, Liepājas Universitātē ar docentes Dzintras Vīriņas kolorēto zīmējumu un grafikas darbu izstādi tika atklāts mākslas gaitenis 2. stāvā.

Izstādes atklāšanā rektore Dace Markus solīja: "Liels prieks, ka manā darbošanās laikā mēs atklājam pirmo izstādi šeit. Tas ir brīnišķīgi, jo šī vieta prasījās pēc mākslas darbiem. Šajā vietā turpmāk vienmēr būs mākslas darbu izstāžu vieta."

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane uzsvēra, ka  par Dzintras Vīriņas darbiem vienmēr ļoti priecājas. Tie sniedz gan vieglumu, gan spēka sajūtu. Tie rada lepnumu.

Profesors Aldis Kļaviņš ir lepns par bijušo audzēkni un gremdējās atmiņās: "Tā nopietnā meitene, kas šeit ir izlikusi darbus,  īstenībā ir bijusi arī mana audzēkne. Biju programmas direktors un zīmēšanas skolotājs. Man ir patiess prieks par šādu bijušo audzēkni, kuras darbi ir izcili. Tie vienmēr ir apzīmogoti ar izcilību, jebkurš no Dzintras darbiem."

Dzintras Vīriņas darbu izstāde ir apskatāma Liepājas Universitātes galvenās ēkas 2. stāvā pie Senāta sēžu zāles, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jansone.

Laipni aicināti uz izstādi ir visi liepājnieki!