Liepājas vadība un uzņēmīgie liepājnieki skaidri un mērķtiecīgi strādā pilsētas attīstības labā, uzsvēra ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV), kurš šodien reģionālajā darba vizītē apmeklēja Liepāju – "Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027", aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

ĀM norāda, ka Rinkēvičs tikās ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu ("Liepājas partija"), vietnieku Salvi Rogu (LRA), Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētāju Uldi Sesku un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieku Uldi Hmieļevski.

Tikšanās laikā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības vadību amatpersonas pārrunāja reģiona aktualitātes, jo īpaši jautājumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbības vides pilnveidošanu un ārvalstu investīciju piesaistīšanu Liepājai.


Darba vizītes laikā Rinkēvičs viesojās 17. līdz 19.gadsimta interjera muzejā "Hoijeres kundzes viesu nams" un tikās ar "Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027" projekta radošo komandu. Tika pārrunāts Liepājas sagatavotais pieteikums, starptautiskā sadarbība projektā, gatavojoties 2027.gadam, kad Liepāja būs Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Vizītes noslēgumā Rinkēvičs tikās ar Liepājas valsts 1.ģimnāzijas audzēkņiem un pedagogiem, lai pārrunātu un diskutētu par aktuālajiem ārpolitikas jautājumiem pasaulē.