Sakarā ar Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un ieviestajiem ierobežojumiem, lai mazinātu "Covid–19" infekcijas izplatīšanos, "Latvijas pasts" maina 29 pasta nodaļu darbalaiku Rīgā, Kurzemē, Latgalē un Zemgalē. Latvijas Pasts atbilstoši Ministru kabineta lēmumam turpina sniegt pakalpojumus visiem Latvijas iedzīvotājiem, bet klientu apkalpošanai pasta nodaļās ieviesti pastiprināti drošības pasākumi. "Latvijas pasts" aicina klientus izvērtēt nodaļu apmeklējuma nepieciešamību un maksimāli izmantot iespējas pieteikties pasta pakalpojumiem attālināti.   

Ārkārtējās situācijas laikā tiek mainīts 29 "Latvijas pasta" nodaļu darbalaiks Rīgā, Bauskā, Daugavpilī, Garkalnē, Jelgavā, Jēkabpilī, Katlakalnā, Ķegumā, Liepājā, Mārupē, Ogrē, Skaistkalnē un Tukumā. Šāds lēmums pieņemts sakarā ar Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un tās nosacījumiem "Covid–19" infekcijas izplatības ierobežošanai. Precīzs pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku pieejams šeit.

"Latvijas pasts" atbilstoši Ministru kabineta lēmumam turpina sniegt pakalpojumus visiem Latvijas iedzīvotājiem: pasta pakalpojumu sniegšanas vietās klientiem nav jāuzrāda sadarbspējīgs sertifikāts, taču ir nosacījumi, kas jāievēro, apmeklējot pasta nodaļu – obligāti jālieto sejas maska un jāievēro divu metru distance, bet pasta nodaļu nav ļauts apmeklēt pasta nodaļu klientiem ar elpceļu saslimšanas simptomiem.

Lai nebūtu jāuzkavējas pasta nodaļā, "Latvijas pasts" aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Attālināti pieteikties pakalpojumiem iespējams 86 lielākajās un noslogotākajās pasta nodaļās visā Latvijā; šo nodaļu saraksts pieejams šeit.
 
"Latvijas pasts" turpina vērtēt pasta nodaļu darbības un sūtījumu piegādes turpmāku optimālu nodrošināšanu, ņemot vērā ārkārtējo situāciju.