"Latvijas pasts" šodien, 26.aprīlī, sāk tradicionālo Māmiņdienas pastkaršu sūtīšanas kampaņu, aicinot apsveikt mammas, vecmāmiņas, māsas, draudzenes un citas tuvinieces ar īpaša dizaina pastkartēm, informē Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Šāgada kampaņas tēma ir "Visi pavasara ziedi Tev!", un to apliecina pastkaršu pavasarīgais un krāšņais dizains. Kā īpašs pārsteigums būs speciāli Māmiņdienas pastkaršu akcijai radīta populārās mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas pastkarte ierobežotā daudzumā. No Facebook vai Google lietotāja profila ielogojoties interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv un precīzi aizpildot norādītos informatīvos laukus, svētku sveicienus adresātes visā Latvijā saņems līdz Mātes dienai 14.maijā.
 
2023.gada Mātes dienu Latvijā atzīmēs 14.maijā, un arī šogad "Latvijas pasts" organizē tradicionālo pastkaršu sūtīšanas kampaņu, aicinot sveikt mammas un citas tuvinieces šajos skaistajos svētkos. Kampaņas tēma šogad ir Visi pavasara ziedi Tev!, ļaujot krāšņus ziedus mammām nosūtīt arī tad, ja nav iespēju satikties kopējās Māmiņdienas svinībās.

Ikvienam, kas pagūs laikus reģistrēties, būs iespēja nosūtīt vairākas pastkartes, bet kā īpašs pārsteigums paredzēta mākslinieces K.L.Avotiņas speciāli "Latvijas pasta" Māmiņdienas kampaņai veidotā pastkarte. Lai nenokavētu pieteikšanos šai pastkartei, kampaņas dalībniekiem jāseko aktivitātēm un informācijai "Latvijas pasta" Instagram profilā.

Jāņem vērā, ka nosūtīšanai paredzēto pastkaršu skaits ir ierobežots, bet lietotāju atsaucība akcijai tradicionāli – ļoti liela, tāpēc, lai pagūtu iepriecināt mammu, ikvienam sveiciena sūtītājam ir jāpasteidzas laikus nosūtīt vēlamo pastkarti. Ņemot vērā akcijas popularitāti, precīzs akcijas noslēguma laiks nav nosakāms, taču par akcijas tuvošanos noslēgumam lietotāji tiks informēti sociālajos medijos.

Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akcija ir pirmā no "Latvijas pasta" īstenotajām sociālo tīklu kampaņām un tiek rīkota jau kopš 2011.gada. Nerimstoša interese par šo akciju vērojama katru gadu. Pirmajā Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā piedalījās 4867 Twitter lietotāji, aizpildot gandrīz 6500 pastkaršu. 2022.gada akcijā tika izsūtīti 40 000 pastkaršu.

Aplūkot Māmiņdienas dienas pastkaršu dizainu un nosūtīt pastkarti iespējams www.nosutipastkarti.lv.