Ceturtdien, 28.aprīlī, Liepājā aizvadīta Biznesa augstskolas "Turība" filiāles 20. jubilejas svinību diena, kuras ietvaros ar augstskolu kopā bija radio SWH – radio mobilā studija. Visas dienas garumā radio ētera personības tikās ar aktīviem, radošiem, zinošiem un uzņēmīgiem liepājniekiem, kuri savas dzīves un darba ceļa līkločos ir satikušies ar Biznesa augstskolu "Turība". Radio ēterā uzzinājām arī  jaunumus par  pašu Liepāju un tās piedāvājumu  sportā, tūrismā  un kultūrā.   

Jubilejas svinības Liepājā norisinājās 28.aprīlī visas dienas garumā radio SWH, pie Liepājas Olimpiskā centra, kur radio studijā viesojās Biznesa augstskolas "Turība" rektors Aldis Baumanis, augstskolas mācībspēki, absolventi un sadarbības partneri.

Savukārt jubilejas dienas vakarā Biznesa augstskola "Turība" Liepājas filiāle aicināja uz svinīgo pasākumu, lai dalītos priekā par paveikto šajos 20 gados un pateiktos par veiksmīgo sadarbību saviem partneriem – Liepājas pilsētas domei, Liepājas izglītības pārvaldei, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolai, Cowoking Liepājai un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģionam.  

Jubilejas reizē tika sumināti ilggadējie filiāles pasniedzēji, kas Turībā ir nostrādājuši vairāk kā desmit gadus –   Astra Straume, Artūrs Ausējs, Varis Vītols, Ārijs Orlovskis, Iveta Golta, Edgars Golts, Diāna Līduma, Inga Vasermane un Natālija Naumočkina.

"Turības" 20.jubilejas svinības ar radio SWH  turpināsies 19. maijā – Cēsīs, bet noslēgsies Talsos, 2. jūnijā.

Šajos 20 gados Turību reģionos absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk – par samazinātu studiju maksu.

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī kādā no trim Biznesa augstskolas "Turība" filiālēm – Cēsīs, Liepājā un Talsos. Filiālēs ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.