"Lattelecom” interaktīvās TV pamata pakas 114.kanālā kopš 20.jūnija skatāma "Latvijas Reģionu Televīzija”  jeb „Re:TV”.

Jaunajā kanālā savus autorraidījumus, kā arī ziņas piedāvā 12 televīzijas no visiem Latvijas reģioniem.

Kā portālu informēja „Aizputes TV” valdes locekle Selga Dreimane, „Aizputes TV” šajā kanālā piedalās gan Latvijas ziņu veidošanā, gan ar diviem autorraidījumiem.
Katru sestdienu no pulksten 21.30 līdz 22.15, ar atkārtojumu svētdienās tajā pašā laikā skatāmi „Aizputes TV” sagatavotie „Lejaskurzemes stāsti”.

„„Lejaskurzemes stāstos” centīsimies parādīt un pastāstīt par mūsu novadu bagāto kultūrvēsturisko mantojumu, izcilām personībām, tautas daiļamata mākslu, senajām tradīcijām un to saglabāšanu, vērienīgām kultūras norisēm, par visu, kas veidoja un šodien veido Lejaskurzemes savdabību,” pastāstīja Selga Dreimane.

 Sākot no 1.jūlija, svētdienu vakaros no pulksten 19.30 līdz 20 (atkārtojums pirmdienās 11.00 un trešdienās 17.30) reģionālo televīziju kanālā būs skatāms vēl viens raidījums – ”Viss tavās rokās”, kurā „Aizputes TV” stāstīs un rādīs par uzņēmīgiem cilvēkiem Lejaskurzemē un viņu veikumu, par labām idejām, kas rosina domāt un darboties, lai būtu, nevis gausties par to, kā mums nav.

Tā ir lieliska iespēja parādīt Lejaskurzemes novadu bagātības arī citiem, pārliecināti raidījuma veidotāji.

Šobrīd iestājies nosacīts „pamiers” arī „Aizputes TV” un „Skrundas TV” attiecībās ar „TV Kurzeme”, kas maija vidū pēkšņi liedza raidlaiku abām televīzijām. Kopš šās nedēļas „Aizputes TV” 15 minūšu autorraidījumus atkal var redzēt virszemes TV kanālā. Tiesa, ne otrdienās, kā agrāk, bet pirmdienās. Turklāt, mutiskā vienošanās pagaidām attiecas tikai uz turpmākajiem trim mēnešiem.