Papildināts. Nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" 2017.gada 16.maijā uzsāks iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Notiks trīs reisi nedēļā ar zemāko biļetes cenu 15 eiro.

Jaunais maršruts piedāvās ērtus lidojumus ceļotājiem no 60 "airBaltic" galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs uz Baltijas jūras krasta pilsētu – Liepāju.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Aviācijas nozare veido līdz pat 3% no valsts ekonomikas un 2% no visām darba vietām. Kurzemes reģiona ekonomikai mūsu lidojumu uzsākšana uz Liepāju ir ļoti svarīga, kā arī tie papildinās jau esošos aviosavienojumus ar Palangu. Rīga – Liepāja maršruts sniegs jaunas ceļošanas iespējas starp abām pilsētām, kā arī piedāvās ērtus savienojumus  uzņēmējiem un tūristiem no 60 "airBaltic" galamērķiem.”

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsver: “Kopš tika uzsākta Liepājas lidostas rekonstrukcija, regulāro lidojumu atsākšana no Liepājas bijis ļoti gaidīts notikums pilsētas iedzīvotājiem, jo sevišķi uzņēmējiem. Šis notikums skaidri iezīmē Liepāju kā stabilu un nozīmīgu nacionālo un starptautisko galamērķi apmeklētājiem, vienlaikus veicinot pilsētas ekonomikas attīstību un sniedzot plašākas iespējas starptautisku konferenču rīkošanai, pasaules līmeņa koncertiem, Eiropas sporta čempionātiem, medicīnas tūrismam, kurortoloģijas attīstībai, un, protams, daudziem atklāt no jauna Liepāju kā perspektīvo dzīves un darba vietu. Pirms rekonstrukcijas, Liepājas lidosta apkalpoja gandrīz 45 tūkstošus pasažieru un 2 700 lidmašīnas, bet esmu pārliecināts, ka ar šodienas pilsētas iespējām, drīz vien mēs šos rādītājus spēsim panākt un pārsniegt.”

"airBaltic" no Rīgas uz Liepāju lidojumus veiks trīs reizes nedēļā ar "Bombardier Q400 NextGen" lidmašīnu. Lidojums ilgs 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 15 eiro, ieskaitot lidostas nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airBaltic.com.

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. "airBaltic" piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, "airBaltic" piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Papildināts. ''airBaltic'' korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, atbildot, vai uzņēmuma ieskatā attiecīgais maršruts būs rentabls, aģentūrai LETA sacīja, ka jaunais galamērķis atvērts tikai un vienīgi ar mērķi uzlabot uzņēmuma kopējos darbības rezultātus.

Pēc viņa teiktā, ņemot vērā, ka aviokompānija attīstās un šogad nodrošina vairāk sēdvietu un jaunus maršrutus, uzņēmumam arī vajag strādāt pie jaunu pasažieru piesaistes, kas varētu tālāk jau lidot arī ''airBaltic'' galvenajos maršrutos.

Vienlaikus Vanags piebilda, ka patlaban jaunais maršruts atvērts ''konservatīvā režīmā'' un sezonas beigās tiks vērtēti rezultāti. Maršruts ir būtisks reģiona ekonomikai, tāpēc Kurzemes tūrisma industrijai, pašvaldībai, uzņēmējiem un pārējām iesaistītajām pusēm aktīvi jāstrādā, lai kopīgu sasniegtu vēlamos rezultātus un nodrošinātu pasažierus attiecīgajā maršrutā.