Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju (CERT.LV) aicina iedzīvotājus tiešsaistē apmeklēt lekciju "Mēs un internets – 2022", lai pilnveidotu zināšanas par informācijas tehnoloģiju drošības veidošanas pamatprincipiem un to praktisku ievērošanu.  

Lekcija tiek organizēta ar mērķi iepazīstināt semināra dalībniekus  ar informācijas drošības pamatprincipiem, kā arī veicināt diskusiju ar auditoriju par informācijas tehnoloģiju drošību un atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem. Tiks apskatītas tādas tēmas, kā drošības jēdziens, attālinātais darbs, dažādas paaudzes tehnoloģiju vidē, privātums virtuālajā vidē, tehniskie un citi apdraudējumu veidi, divpakāpju autentifikācija, aizsargājamie resursi, u.c. Lekciju vadīs Egils Stūrmanis, CERT.LV Attīstības projektu vadītājs.

Lekcijas laiks un ilgums: 25.aprīlis no pulksten 15–16, tiešsaistē.

 Aizpildot pieteikšanās anketu līdz 23. aprīlim (ieskaitot), dalībniekiem tiks nosūtīta lekcijas piekļuves saite. Anketa pieejama šeit: https://ej.uz/cer_t