Piektdien A.Puškina 2.vidusskolā, noslēdzoties mācību gada 1. ceturksnim, aktieris Andris Bulis 12.a klases skolniecei Jeļizavetei Platinskai dāvāja elektriskās klavieres.

Pavasarī Andris Bulis pēc savas monoizrādes "Lidojums" koncertzālē "Lielais dzintars", saņemot apsveikumu, izmantoja izdevību un uzrunāja 2.vidusskolas projektu vadītāju Andru Jākobsoni, ka viņš vēlētos sniegt savu atbalstu kāda talantīga jaunieša attīstībā tieši Liepājā.

Kopā ar skolas administrāciju un klašu audzinātājiem tika nolemts, ka šādu godu būtu pelnījusi 12.a klases skolniece Jeļizavete Platinska par augstiem sasniegumiem mācību darbā un olimpiādēs mūzikā gan Latvijā, gan ārpus. Jeļizaveta ir beigusi mūzikas skolā klavieru klasi un joprojām ļoti aktīvi sevi attīsta šajā virzienā, taču klavieres pašai savas nebija. Tieši tāpēc par skolas, Liepājas un Latvijas vārda nešanu pasaulē tieši viņa tika izvirzīta šim dāvinājumam.

"Viņas ieguldītais darbs ir gigantisks – centība, mērķtiecība un atbildība bija panākumu atslēga izcilajām zināšanām mācībās, uzvarām olimpiādēs valodā un mūzikā," stāsta klases audzinātāja Irēna Oše.

Pērnā gada nogalē salacgrīvietim un aktierim Andrim Bulim iznākusi trešā dzejas grāmata "Etīde Otrai pusei". Visus ienākumus aktieris iegulda dažādu jauniešu talantu attīstībā. Šo un citas līdzīgas ieceres labprāt atbalsta arī Andra draugs un uzņēmējs Armands Mednieks, kurš arī šajās dienās viesojas Liepājā..