Vienojoties atbalsta akcijai Ukrainai, šajā nedēļas nogalē, 18. un 19.martā, Liepājā Juliannas pagalmā mastā tiks celts zili dzeltenais karogs, ienākumus no piektdienā un sestdienā ietirgotā novirzot ziedojumiem.

Akcijā piedalās pagalmā mītošie "Greeks", "Miezis & Co", "Wood Stock" un "Kursas Putni"–  iegādājoties dzērienus vai ēdienus kādā no šiem iestādījumiem, ienākumi tiks ziedoti Ukrainai līdz pat 100% apmērā.

Sestdienas pēcpusdienā pagalmā pie "Greeks" tiks pasniegta uz uguns gatavota gulašzupa. Akcijā piedalās arī uzņēmumi "Liepaja Music" un topošais sveču salons "Vēja sveces"  – abus vakarus no 19 būs nopērkamas dabai draudzīgas svecītes, kur labdarībai atvēlēti 2 eiro no katra pirkuma, bet portālā bezrindas.lv līdz pat šī gada aprīļa beigām iegādājoties "Liepaja Music" veidotās īsfilmas "No Veidenbauma neizbēgsi" vai "Elsbergs – divos naktī…" ziedojumiem Ukrainai tiks novirzīti 1 eiro no katra pirkuma.

Papildus, atsevišķi bārmeņi ziedos savu nedēļas nogalē ievākto dzeramnaudu. Kopā mēs esam daudz un kopā mēs varam daudz – gaidam ikvienu un ikkatru Juliannas pagalmā, lai iestātos par saticību, kā arī praktiskā plāksnē spētu sniegt taustāmu atbalstu karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem.