Aizvadītās nedēļas nogalē portāla irliepaja.lv redakcijā, varētu pat teikt – tradicionāli, bija iegriezies rakstnieks Ēriks Kūlis ar apgāda "Zvaigzne ABC" jaunāko izdevumu "Rū pilsētas pasakas" padusē. Grāmata, tāpat kā Kūļa "Rakstu" sējumi, ir autora 80. jubilejas gada izdevums. Darbīgos, zinātkāros, draiskulīgos rūķēnus Niķi, Riķi, Stiķi, Ciķi un Nikniķi rakstnieks Ēriks Kūlis uzdāvināja lasītājiem pirms gadiem trīsdesmit, un kopš tā laikā viņi apciemo bērnus gan grāmatu lappusēs, gan radio viļņos, gan teātra izrādē.


"Rū pilsētas pasakās" apgāds "Zvaigzne ABC" pirmo reizi apkopojis un izdevis agrāk izdotās grāmatas par rūķēniem: "Rūķēnu pērļainais piedzīvojums" (1999), "Nikniķa un Spickažoka dēkas" (2000), "Nikniķa brīvība suņuburkšķos" (2000) un "Rūķēnu testaments" (1999).


Iepriekš izdotas arī šādas grāmatas par rūķeniem: "Niķa un Riķa stiķi", "Nikniķa jaunie un jocīgie stiķi", "Nikniķis un Pusnakts Mākonēna smiekli", "Niķis un bumerangu stiķi", "Nu, manu rūķēn, kā tev klājas?" un citas.


Apgāds informē, ka visās "Zvaigznes" grāmatnīcās no 1. līdz 31. decembrim, uzrādot Klienta karti, Ērika Kūļa grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.