Piektdiena, 1 februārī, pulksten 17.17 bibliotēkā "Libris" liepājniece Sandra Vensko aicina uz sava jaunākā, apgādā "Dienas Grāmata" klajā nākušā romāna "Adele" atvēršanu.

"2019. gada 2. janvārī  ir iznākusi mana prozas grāmata – romāns "Adele". Grāmatas 328 lappuses  tapa skaistajā, mīļajā Liepājā un citviet pasaulē.  Vairākas reizes pabiju arī  rakstnieku rezidencēs:  Dubultu rakstnieku namā  Jūrmalā un Ventspilī, kur atrodas  Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, kur turpināju darbu pie šī sarežģītā darba. Šajā laikā  tapa arī glezna "Adele", kas nokļuvusi uz grāmatas vāka.

Tā nu darbs ir pabeigts. Tāpēc varu sacīt – ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu, redaktores Gundegas Blumbergas svētību,  romāns ir nokļuvis pie lasītājiem. Šī ir mana trešā prozas grāmata, kopš 2012. gada, kas tapusi izdevniecībā "Dienas Grāmata". Esmu priecīga atvērt "Adeli" Liepājā," saka rakstniece.

Dzejniece, dramaturģe un prozaiķe Sandra Vensko rakstniecībā darbojas jau trīs gadu desmitus. Sāka ar dramaturģiju, turpināja ar dzeju un stāstiem, līdz 2014. gadā devās pie lasītājiem ar pirmo romānu "Maigā okupācija". Par savu daiļradi viņa saka: "Kad rakstu bērniem, tad esmu tā mazā meitene, kura nekad nekļūst liela. Tad man ir bērna acis. Kad pamazām tapinu lugu, tad visi ir klāt, esošie, neesošie personāži. Ar romānu tāpat. Ar dzeju ir savādāk — dzeja ir tāds kalns, ko nevar pastumt no sevis prom. Dzeja ar savu spēku izlauž ceļu, vienalga, kur es atrastos."