Tik labi kā Liepājā neiet nekur, intervijā "Rietumu Radio" sacīja Goda teātra īpašnieks un vadītājs Kaspars Gods. Kritiķi Goda teātri nominē arī uz "Spēlmaņu nakts" balvu.

Martā teātris dosies uz viesizrādēm Valmierā, Madonā, Lielvārdē un Rīgā, paralēli Dž. Dž. Džilindžera iestudēto "Bļitku" spēlē arī Liepājā. Izrādei ir sācies savs ekspluatācijas mūžs. Cik ilgi skatītājs ar savām biļetēm balsos par mums, tik ilgi arī brauksim, tā Gods.

Populārakā izrāde teātrim šobrīd ir Rasas Bugavičutes-Pēces izrāde "Bļitka", kurā Gods un Egons Dombrovskis it kā sēž uz ledus, makšķerē, iedzer pa šņabītim un runā par dzīvi godīgu vīriešu sarunu.

"Tas visticamak bija vajadzīgs tai paaudzei, kas skolas gados noskatās "Pelnrušķīti", brieduma gados iet uz "Hananu", bet pa vidu ir pārrāvums – tukšums", skaidroja Gods.

Teātris darbojas kopš 2011.gada, tajā dažādus pienākumus, sākot no izrāžu tirdzniecības līdz projektu rakstīšanai, grāmatvedības kārtošanai un izrāžu spēlēšanai pilda parasti ne vairāk kā seši cilvēki. Izrādes top vidēji sešu mēnešu laikā.

Liepājā vienmēr ir bijis pa kamerteātrim – Liepājas teātra mazā zāle, tad Mārtiņa Vilsona teātris "Mūris", tagad Goda teātris, kas darbojas Graudu ielā, kādreizējā kinoteātra "Viktorija" telpās.

Kritiķi Goda teātri nominē arī uz "Spēlmaņu nakts" balvu. Tāpēc interesanti esot lasīt –  Nacionālais teātris, Dailes teātris un Goda teātris vienā nominācijā, piebilda Gods.