Rūpēs par skatītāju un amatiermākslas kolektīvu dalībnieku veselību, ņemot vērā Ministru kabineta 12.marta lēmumu nr.103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" un Liepājas pilsētas pašvaldības 13.marta rīkojumu nr.46/2.1.1 "Par rīcību ārkārtējās situācijas laikā", Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija informē, ka laika posmā no 13.marta līdz 14.aprīlim atceļ iepriekš izsludinātos publiskos pasākumus:
• 15.martā Liepājas koru apriņķa koru koncerts "Mīlestības jūra" Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē
• 15.martā amatierteātra "Projekts" izrāde "Aiziet jūriņā!" Liepājas Leļļu teātra zālē
• 31.martā Bērnu teātra izrāde "Zelta atslēdziņa" Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē.

Nauda par biļetēm, kas iegādātas uz atceltajiem pasākumiem, atbilstoši Patēretāju tiesību likumam, tiks atmaksāta. Lūdzam vērsties biļešu iegādes vietā.
Uz nenoteiktu laiku pārcelta 29.martā LIIA Liepājas Biznesa inkubatora telpās ieplānotā diskusija "Fokusā Fotogrāfija". Savukārt 5.aprīlī koncertzālē "Lielais dzintars" ieplānotais koncerts "Voļņicai-30" ir pārcelts uz 20.novembri. Iegādātās biļetes derīgas vai nododamas biļešu iegādes vietā.

Lūdzam ņemt vērā, ka visu iepriekš minēto iemeslu dēļ nenotiks arī ikgadējais Lieldienu sarīkojums Jūrmalas parkā 12.aprīlī un tautas deju festivāls "Aprīļa pilieni" 18.aprīlī.
Saskaņā ar valdības lēmumu pārtraukt visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu norisi, no 13.marta līdz 14.aprīlim pilnībā pārtraukti mēģinājumu procesi Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu vokālajam ansamblim "Pērlītes", bērnu deju kolektīvam "Krustiņi" un Jauniešu teātra studijai.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vadība lēmusi pārtraukt mēģinājumu procesu no 13.marta līdz 29.martam arī pārējiem amatiermākslas kolektīviem. Pēc noteiktā termiņa, izvērtējot situāciju, kolektīvu vadītājiem tiks dota iespēja lemt par turpmāko nodarbību nepieciešamību un intensitāti.

Lietišķās mākslas centra "Dārza ielā 4/8" studiju meistardarbnīcas apmeklētājiem slēgtas līdz 14.aprīlim, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.