Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra (TMKC) Tautas teātris aicina šo sestdien, 26. martā pulksten 17, Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz koncertuzvedumu "Kā kutēja dvēsele", informē TMKC sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Teātra dienas priekšvakarā Liepājas Tautas teātra kolektīvs piedāvā dzīvi apliecinošu koncertuzvedumu, kura pamatā ir leģendārā liepājnieka Olafa Gūtmaņa tautas dziesmu motīvos sakņotā dzeja. Skatītāji aicināti brīvā un nepiespiestā gaisotnē izbaudīt romantisko un lirisko dzejas skanējumu, līdzdziedāt un līdzspēlēt, kā arī novērtēt Tautas teātra aktieru sniegumu pēc vairāk nekā pusotra gada publiskās uzstāšanās pārtraukuma.

Koncertuzveduma režisore Ināra Kalnarāja atklāj: "Esam noilgojušies pēc skatuves un skatītājiem. Tāpēc šie būs Teātra svētki vistiešākajā nozīmē." Teātra spēlēšanas noskaņās ievadīs humoristiska ieskatīšanās izrādes tapšanas aizkulisēs un stāstījums par O.Gūtmaņa – teātra un mūzikas mīļotāja – radošuma avotiem. Tautas dziesmu melodijām mijoties ar O.Gūtmaņa dzejoļu rindām, aktieri gan apcerēs, gan pasmaidīs par mūžam nemainīgo cilvēka dabu: "Lai arī kas notiktu, dzīva ir tieksme mīlēt, saņemt mīlestību un dalīties labestībā," pārliecināta režisore.

Biļetes var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro. Ieeja pasākumā ar atkalsatikšanās prieku un derīgu Covid-19 sertifikātu.