Sākusies biļešu tirdzniecība uz tautas deju koncertu "Rudens nāca sētiņā". Koncerts notiks sestdien, 23.oktobrī, pulksten 18 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, informē Tautas mākslas un kultūras centra Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Rudens – krāsains kā vidējās paaudzes deju kolektīvi no dažādām Latvijas vietām, kurus jau trešo reizi kopā aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra VPDK "Vaduguns" un tā vadītāja Kristīne Jaunbrūna, lai sniegtu krāšņu koncertu rudens ražas noskaņās. "Katrs kolektīvs ar savu raksturu un dejas manieri aizraus klausītājus košu deju virpulī, kurā izdejos sev īpaši mīļas un tuvas dejas. Rudens noskaņu dažādība būs vērojama arī novadu tautastērpos, kuri palīdzēs dejotajiem izstāstīt katras dejas īpašo stāstu – skaistu, rudenīgu – par mums un dzīvi, ko dzīvojam," pastāstīja koncerta mākslinieciskā vadītāja Kristīne Jaunbrūna.

Koncertā piedalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvi: "Vaduguns" (Liepāja), vadītāja Kristīne Jaunbrūna; "Rucavietis" (Liepāja), vadītāja Vineta Egliena; "Liedags" (Ventspils), vadītāja Inga Liepiņa; "Vērgalīte" (Dienvidkurzemes novads, Vērgale), vadītāja Kristīne Jaunbrūna; "Svirlauka" (Jelgavas novads, Jaunsvirlauka), vadītāja Liene Liniņa; "Bikstenieki" (Dobeles novads, Biksti), vadītāja Agita Jansone. Koncerta režisore ir Maija Kalniņa.

Biļetes var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā. Biļetes cena 3 eiro. Koncerts notiks "zaļajā drošības režīmā" un tajā tiks ielaistas personas (tajā skaitā bērni), kuras ir pabeigušas pilnu vakcinācijas kursu pret "Covid–19" vai pēdējo 6 mēnešu laikā ir pārslimojušas "Covid–19" un var uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.