Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz pavasara pēdējo tiešsaistes nodarbību – lekciju "Kritika: par un ap" trešdien, 1.jūnijā, pulksten 18, informē akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna. Laipni aicināti visi interesenti!
 
Piejūras pilsētu literārā akadēmija noslēdz pavasara sesiju, aicinot dalībniekus uz pēdējo nodarbību: 1. jūnijā plkst. 18 PPLA lektore Linda Zulmane lasīs lekciju "Kritika: par un ap".

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:
https://us02web.zoom.us/j/83760388945?pwd=WVIzSFNqT2RacnVsS011YzF1bTNsUT09
(ID: 837 6038 8945, parole: 177165).

Aizejot vasaras brīvdienās, dalībniekiem dots mājasdarbs: prozas pārstāvjiem jāuzraksta teksts 4–7 lpp. apjomā par jebkādu tēmu jebkādā žanrā, vienīgais noteikums – darbam jābūt noslēgtam, pabeigtam tekstam, proti, stāstam, esejai, miniatūrai vai tml., nevis fragmentam, savukārt dzejas pārstāvjiem tādā pašā apjomā radāms dzejoļu cikls vai krājuma nodaļa, kuru vieno kāda tēma vai tēls pēc brīvas izvēles. Darbi iesūtāmi līdz 31.augustam uz e-pastu: liepuraksti@gmail.com.

PPLA vadība novēl dalībniekiem radoši ražīgu vasaru un gaidīs atpakaļ uz nodarbībām rudenī, kad paredzēti arī vairāki klātienes pasākumi, tostarp Dzejas dienas.

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook".