Publicitātes attēls. Foto: Jānis Deinats.


Otrdien, 5.septembrī, pulksten 19 Liepājā, "Pegaza pagalma" viesistabā notiks pavasarī aizsāktā pasākuma cikla "Ārpus kadra" turpinājums. Šoreiz vakara centrā aktieris Gundars Āboliņš un latviešu kulta filma "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", portālu informēja "Liepaja Music" valdes locekle un projektu vadītāja Irita Kalēja.

"Tā vairs nav mana filma, tauta to ir man atņēmusi un nacionalizējusi," – tā par spēlfilmu "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" teicis tās režisors Jānis Streičs. To apliecina gan filmas iekļaušana Latvijas Kultūras kanonā, gan nepārspētā tautas mīlestība.

Pasākuma "Ārpus kadra" laikā apmeklētājiem būs iespēja skatīt filmas fragmentus un tikties ar vienu no šīs filmas aktieriem – Gundaru Āboliņu, kurš dalīsies savā redzējumā par filmā ietvertajām tēmām un situācijām. Jo tieši tāds ir šī cikla mērķis – atklātas un cilvēciskas sarunas par kino un dzīvi. Ar Gundaru Āboliņu sarunāsies Maija Kalniņa. Savukārt par muzikālo saturu pasākumā rūpēsies mūziķi Normunds Kalniņš, Edgars Jānis Kārkliņš un Mārtiņš Zujs.

"Pirmais pasākums šajā ciklā pierādīja, ka šāda satura un formāta pasākumi mūsu apmeklētājiem ir ļoti saistoši un interesanti. Tāpēc priecājamies, ka varam uzsākto turpināt un Liepājas kultūras ēdienkartē piedāvāt ko iepriekš nebijušu," par pasākumu cikla "Aiz kadra" notikšanu gandarīti tā rīkotāji.

"Pegaza pagalma" viesistabas durvis apmeklētājiem atvērtas stundu pirms pasākuma, no pulksten 18. Biļetes uz pasākumu iegādājamas pirms pasākuma. Biļetes cena – 5 eiro. Vēstām, ka vietu skaits "Pegaza pagalma" viesistabā ir ierobežots, tāpēc aicinām ierasties savlaicīgi.


Pasākumu sērija "Ārpus kadra" iespējama, pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes, Kurzemes plānošanas reģiona un "Kinopunkts" atbalstam.


Zināms, ka nākamie pasākumi šajā sērijā gaidāmi 17.oktobrī, kad ciklā "Ārpus kadra" viesosies aktieris  Jānis Paukštello un kinofilma "Mans draugs nenopietns cilvēks", savukārt 22.novembris atvēlēts aktrisei Rēzijai Kalniņai un vēl vienam Jāņa Streiča meistardarbam – filmai "Rūdolfa mantojums".