Publicitātes foto


Ceturtdien, 30. novembrī, pulksten 20 "Pegaza pagalma" viesistabā, Kuršu ielā 20, notiks jauniešu iniciatīvas pasākums, kurā Liepājas Valsts tehnikuma audzēknis, topošais konditors Andrejs Bražis prezentēs savu debiju literatūras jomā – dzejoļu izstāde un to lasījumi ar jauniešu mūzikas akustiskiem priekšnesumiem, portālu informēja SIA "Liepaja Music" valdes locekle Irita Kalēja.

Andreja Braža dzejoļu izstādes "Priekš Tevis, ja nezināji…" atklāšanas vakars tiks īstenots, sadarbojoties dažādu profesionālo jomu jauniešiem. Autora vēlme ir radīt ieinteresētību sava vecuma vienaudžiem baudīt un radīt kultūras vērtības arī šādā vecumā, savukārt, vecāku gadagājumu cilvēkiem mainīt maldinošo priekšstatu par mūsdienu jaunatnes ne tik veselīgo ikdienu.

Izstādes tapšanas procesā piesaistīti prasmīgi jaunieši gan muzikālajā, gan dizaina jomā. Vakara gaitā būs iespēja baudīt akordeona, flautas un klavieru klasiskās mūzikas skaņdarbus, kurus sagatavojuši paši jaunieši ar viņu pedagogu atbalstu un Andreja Braža dzejoļus paša autora lasījumā.

Dzejoļi tiks izstādīti "Pegaza pagalma" viesistabā ar tēmai pieskaņotu noformējumu, kuru būs radījusi Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne, topošā interjera dizainere Katrīna Asberga, pamatojoties uz dzejoļu autora emocijām, modernā dizaina izpildījumā.

Iespēja apskatīt izstādi būs no 30. novembra līdz 15. decembrim.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook (Pegaza pagalms) un Instagram (@pegaza.pagalms).