No šodienas līdz piektdienai Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš Liepājai ar nodibinājuma “Liepāja 2027” vadītāju Inta Šoriņa atrodas Portugālē, kur saistībā ar to, ka Evora un Liepāja 2027.gadā nes Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu, piedalās oficiālajā valsts vizītē ar valsts prezidentu Egilu Levitu.

Paredzētas tikšanās ar Portugāles augstākajām amatpersonām, tai skaitā Portugāles prezidentu Marselu Ribelu di Souzu, lai apspriestos par aktuālajiem Eiropas izaicinājumiem un abu valstu ciešāku sadarbību.

Tāpat abu valstu prezidenti ar uzrunām uzstāsies Latvijas-Portugāles Biznesa forumā, Latvijas vizītē kopumā līdzi ir arī vairāk nekā 40 dažādu uzņēmumu pārstāvju.

Evoras apmeklējuma laikā notiks tikšanās gan ar Eiropas kultūrasgalvaspilsētas 2027 komandu, gan Evoras un Liepājas mēri parakstīs saprašanās memorandu par sadarbību. Plašāka informācija par memoranda parakstīšanu vēl sekos, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja.