Foto: f64


Otrdien, 19.septembrī, 60 gadu jubileju svin populārais mūziķis un vairāku muzikālo projektu un grupu dalībnieks Ingus Ulmanis. Par godu jubilejai viņš izsludinājis koncerttūri, kas sāksies 2024.gada februārī un 25.augustā un ar vērienīgu koncertu noslēgsies Dzintaru koncertzālē, 8. martā mūziķim viesojoties arī Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", portālu informēja producents Sandis Mohovikovs.

Ingus Ulmanis (dzimis 1963.gada 19. septembrī Limbažos) ir mūziķis, komponists un mūzikas producents; darbojies arī kā televīzijas un radio raidījumu vadītājs. No 1984. gada līdz 1987. gada augustam bijis grupas "Jumprava" solists. 1987. gadā kopā ar grupas biedru Aigaru Voitišķi izveidoja savu grupu "Lādezers", kurā muzicē joprojām. Ingus bijis arī dažādu citu muzikālo projektu autors un dalībnieks: darbojies Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "LNT Brokastis" un "Tautas balss", bērnu muzikālajā projektā "Brīnumskapis" un Latvijas televīzijas raidījumā "4. studija". Pašlaik Ingus strādā "Latvijas Radio 1", kur vada raidījumu "Monopols". Kopā ar Silviju Noru Kalniņu ir izveidojis projektu "Dabas koncertzāle".

Koncerta nosaukumam Ingus izvēlējies rindiņu no dziesmas "Kā man laiku apvaldīt" (viņš ir arī dziesmas teksta un mūzikas autors): "Koncertos piedalīšos es un grupa "Lādezers", taču tajos skanēs arī dziesmas no citiem muzikālajiem projektiem. Savukārt 25.augusta koncerts varētu būt kaut kas līdz šim nebijis, jo es tajā gribētu uzspēlēt kopā ar visiem sastāviem, kuros kādreiz esmu piedalījies: "Jumprava", "Lādezers", "Brīnumskapis" un "Dabas koncertzāle". Skanēs arī divas vai trīs dziesmas no mana pilnīgi jaunā projekta. Nu, tāds jauks mikslis."

"Gribu uz īsu brīdi būt "skaļš", un  šajos jubilejas koncertos gribu atgādināt par mūziku, kuru kopā ar Aigaru Voitišķi esam veidojuši cauri gadiem. Parādīt, ka tāda ir mūsu radītā mūzika, un šādi  noslēdzam kādu etapu. Mums apkārt ir fantastiski mūziķi, ar kuriem vēl joprojām ir ko teikt un ir par ko runāt!" piebilst Ingus.

Ingus Ulmaņa jubilejas koncerti notiks:

15.feburārī pulksten 19 Koncertzāle "Cēsis"
16.februārī pulksten 19 Ādažu Kultūras centrs
24.februārī pulksten 18 Kultūras centrs "Ulbrokas Pērle"
5.martā pulksten 19 Madonas Kultūras nams
8.martā pulksten 19 Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars"
13.martā pulksten 19 Jelgavas Kultūras nams
15.martā pulksten 19 Kultūras centrs "Siguldas Devons"
16.martā pulksten 18 Rēzekne, Latgales vēstniecība GORS
21.martā pulksten. 19 Rīga, VEF Kultūras pils
23.martā pulksten 19 Limbažu Kultūras nams
13.aprīlī pulksten 18 Alūksnes Kultūras centrs
20.aprīlī pulksten 18 Tukuma Kultūras nams
27.aprīlis pulksten. 18 Ventspils teātra nams "Jūras vārti"
28.aprīī pulksten 16 Krustpils Kultūras nams
25.augustā pulksten 18 Dzintaru koncertzāle

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" tīklā.