Uzņēmējas, viesnīcu "Gutenbergs" un "Mārcienas muiža" īpašnieces Mairitas Solimas uzmanību, viesojoties Liepājā, piesaistījušas mākslinieka Mārtiņa Krūmiņa gleznas.

Kā portālam sacīja Solima, apskatot viesnīcā "Promenāde" nesen atklāto Mārtiņa Krūmiņa gleznu izstādi "Sēņu vīns", viņas uzmanību piesaistījis darbs "Uz upes".

"Šo gleznu nevarēju nenopirkt," Solima priecīgi atzina, neslēpjot gan, ka samaksājusi par to diezgan ievērojamu summu – "ar četriem cipariem".

Mārtiņa Krūmiņa pirmā gleznu personālizstāde Liepājā – "Sēņu vīns" – apskatāma līdz 3.septembrim.