Publicitātes attēls


Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) simfoniskais orķestris diriģenta Reiņa Lapas vadībā 13. un 14. decembrī atjaunotajā Melngaiļa koncertzālē aicina uz koncertu visai ģimenei "Gaisma". Programmā varēs dzirdēt latviešu un ārzemju komponistu iecienītus skaņdarbus, kuri radīs Ziemassvētku un Jaungada tuvošanās noskaņu. Koncertā piedalīsies LMMDV zēnu un meiteņu kori kopā ar diriģentiem Ilzi Balodi un Andri Kontautu, kā arī viesmākslinieki – dziedātājs Daumants Kalniņš, dziedošā aktrise Agnese Jēkabsone un trompetists Gatis Gorkuša, portālu informēja Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Par īpašu papildinājumu koncertprogrammai ir parūpējies Andris Kontauts, jo ikvienam būs iespēja dzirdēt jaundarbu "Krāsainas ziedēja sveces". Pirmatskaņojumu izpildīs koris un simfoniskais orķestris.

"Koncertprogrammas "Gaisma" koncepta pamatā ir vēlme gada tumšākajā laikā radīt gaismu, kas simbolizē cerību un iespējas. Svētku sajūtu un noskaņu palīdzēs uzburt skolas simfoniskais orķestris, kori un solisti, kuri atskaņos skaistas un iemīļotas Ziemassvētku dziesmas. Videomākslinieks Jānis Jankevics koncertu papildinās ar īpaši veidotām video projekcijām, kas radīs vēlamo vizuālo efektu un uzlabos klausīšanās pieredzi," stāsta koncerta režisors Juris Ločmelis.

Koncerts veidots tā, lai ikvienam būtu iespēja izbaudīt skaistākos svētku skaņdarbus un iegrimt siltās ziemas noskaņās kopā ar saviem ģimenes locekļiem vai draugiem.

Ieeja pasākumā paredzēta no pulksten 18.30, savukārt koncerta sākums būs pulksten 19. Koncertus organizē biedrība "Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs" sadarbībā ar MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu. Koncertu norisi un jaundarba tapšanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Biļešu iegāde iespējama "Biļešu paradīzes" kasēs un tiešsaistē.