Aprīļa sākumā Liepājas teātris dosies uz Valmieru, lai parādītu skatītājiem trīs savus iestudējumus – "Tas arī viss" (režisors Mārtiņš Kalita), "Vilki" (režisors Toms Treinis) un "Kā mīl tā otra puse" (režisors Gundars Silakaktiņš), informē teātris.


1. aprīlī viesošanās notiks koncertzālē "Valmiera", kur pulksten 13 tiks rādīta Edgara Pujāta monoizrāde "Tas arī viss". Izrāde ir monologs par vientulību, kurš piesaka lugas intrigu jau ar pirmo teikumu. Galvenajam varonim ir bijis viss – panākumi, slava, gods, izvēles brīvība un mīlas afēras. Tad kāpēc viņš iekšēji jūtas tik iztukšots? Kāpēc tik vientuļš? Aktieris izrādē aicina skatītājus caur smiekliem ielūkoties sevī, lai godīgi pajautātu – vai es dzīvoju tādu dzīvi, kā vēlos?


Pulksten 18 turpat, koncertzālē, skatītāji redzēs Rasas Bugavičutes-Pēces īpaši trīs aktieriem – Edgaram Pujātam, Sandim Pēcim un Artūram Irbem – rakstīto lugu "Vilki". Tas ir stāsts par ģimeni, kurai, saskaroties ar neplānotiem sarežģījumiem, nākas dziļi un patiesi izvērtēt savstarpējās attiecības, skarot  arvien dziļākas tēmas, kuras vienmēr tikušas noklusētas un nekad nav risinātas. Stāstā spilgti atklājas, ka iekšējās bailes mīt arī pat ļoti vīrišķīgos varoņos, un reizēm tieši šīs bailes un izmisīgā vēlme dzīvot labāk traucē ieraudzīt patieso situāciju.


Savukārt 2. aprīlī pulksten 13 Valmieras Kultūras centrā skatītāji varēs noskatīties romantisko farsu "Kā mīl tā otra puse". Luga sarakstīta 1969. gadā un nodrošināja dramaturgam atpazīstamību. Režisors nav pārcēlis darbību uz mūsdienām, bet saglabājis tā laika estētiku. Lugas sižets ir raits un žiperīgs, piebārstīts asprātīgiem dialogiem, kas lieliski atklāj cilvēka pretrunīgo dabu. Tas ir stāsts par trim precētiem pāriem un viņu mīlestības līkločiem, kā arī atšķirīgo izpratni par mīlestību, kas padara to aktuālu jebkurā laikā.


Iestudējumā piedalās aktieri – Leons Leščinskis, Karīna Tatarinova, Sandis Pēcis, Anete Berķe, Rolands Beķeris, Laura Jeruma, kā arī Madara Viļčuka, Agnija Dreimane, Artūrs Irbe, Kārlis Artejevs.


Biļetes uz izrādēm iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā.