No šodienas tirdzniecības nama "Kurzeme" 1.stāvā, gastrobāra "River" un kafejnīcas "Upele" skatlogos skatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas "Fotast" gada izstāde "Pilsēta.Stāsti.Emocijas.", informē centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Kā pastāstīja Tautas fotostudijas vadītāja Iveta Herbsta, izstāde ir fotomākslinieku versija par Liepāju: "Tas ir mūsu stāsts par pilsētu caur līnijām, ritmiem un notikumiem, caur pierakstītu vārdu un emocijām, kuras veido vienotu autora skatījumu uz telpu, laiku un mazliet trauslu pieskārienu nezināmajam. Reizēm tas klusē, reizēm uzsit asinis, reizēm ieskanas pulsā caur simtiem miljoniem zvaigžņu vai neveikli sanumurētām pagalma durvīm, kaiju un baznīcu siluetiem, atspulga burtiem uz kormorāna spārna vai tikai retu štrihu zem ielu tetovētās ādas. Reizēm tā ir vienkārši skaņa. Tā ir Liepāja fotostāstos un emocijās."

Izstādē ar fotogrāfijām piedalās: Adrians Pese, Agris Klestrovs, Eric Zirk, Gunārs Kopštāls, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Irina Tīre, Iveta Herbsta, Jānis Dreimanis, Jelizaveta Borodina, Laila Dūna, Līga Ēvaldsone, Ludmila Šmite, Normunds Kaprano, Pēteris Jaunzems, Valentīns, Vineta Jaunzeme un Ziedonis Safronovs.

Izstāde "Pilsēta.Stāsti.Emocijas." būs apskatāma līdz 22. aprīlim.

Liepājas Tautas fotostudija "Fotast" darbojas kopš 1958. gada un tajā apvienojušies vairāk nekā 20 dažāda līmeņa foto entuziasti. Studijas mērķis ir piedāvāt izaugsmes iespējas, piedaloties mācībās, plenēros, izstādēs un citos foto pasākumos. Uzzināt vairāk par studiju un iespējām kļūt par tās dalībnieku var Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv sadaļā "Kolektīvi/fotomāksla". Liepājas Tautas foto studijas darbībai un tās aktivitātēm var sekot portāla "Facebook" lapās www.facebook.com/Fotast/ un www.facebook.com/liepajaskc, kā arī Liepājas tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā.