Publicitātes foto.

Vasaras koncertcikla "Liepaja Lake Music" ietvaros 26. augustā pulksten 21 Liepājas ezerā uz peldošās skatuves ar fanka, regeja, svinga un soula mūzikas piepildītu koncertprogrammu kāps Ralfs Eilands un "Liepaja Music Orchestra" Jāņa Ivuškāna vadībā, portālu irliepaja.lv informēja Ieva Dzintare, SIA "Liepaja music" sabiedrisko attiecību speciāliste.


Gaidāmais koncerts "Liepaja Lake Music" ciklam pievienojies salīdzinoši nesen, kad jūlijā aizvadot radošā dzīvesstila aktivitāšu pasākumu "Get Up, Let’s Grūv!" Juliannas pagalmā, un sajūtot pasākuma apmeklētāju lielo atbalstu un vēlmi klātienes mūzikas pasākumu baudīšanai, radusies ideja par vēl viena muzikāla kopprojekta realizēšanu vasaras ietvaros.


Ralfa Eilanda un pasākumu organizētāju – "Liepaja Music" – sadarbība aizsākusies pirms pieciem gadiem, kad kopā ar trompetistu, aranžētāju, kādreizējo "Melngaiļskolas bigbenda" vadītāju un šī brīža "Liepaja Music Orchestra" māksliniecisko līderi Jāni Ivuškānu uzvesti un iestudēti vairāki vērienīgi mūzikas projekti un lielkoncerti.


Trešdienas vakara programmā Liepājas ezerā dzirdēsim fanka, regeja, svinga un soula mūzikas zelta repertuāra skaņdarbus, tostarp kompozīcijas no Džeimsa Brauna, Boba Mārlija, Pola Saimona, Reja Čārzla, Reja Hendersona, Semija Nestiko un citu autoru repertuāra.


26. augusta koncerts būs priekšpēdējais no šovasar gaidāmajiem "Liepaja Lake Music" koncertiem brīvā dabā, Liepājas ezerā. Neskatoties uz kultūras pasākumu ierobežojošajiem noteikumiem, šis koncertcikls ir viens no retajiem kurš 2020. gada vasaras ietvaros nodrošina nepārtrauktu kultūras pasākumu piedāvājumu klausītajiem un sniedz iespēju mūziķiem uzstāties dzīvajā.


Līdzšinēji aizvadītas jau sešas cikla programmas, piedaloties tādiem Latvijā atpazīstamiem mūziķiem un grupām kā Mārcim Auziņam, Vestardam Šimkum, Aminatai, grupām "Keksi" un "Saldās sejas". "Liepaja Lake Music" kulminācija gaidāma 2020. gada 30.augustā ar grupas "Latvian Blues Band" uzstāšanos.


Biļetes uz Ralfa Eilanda un "Liepaja Music Orchestra" par 15 – 20 eiro iegādājamas bilesuserviss.lv.