Svētdien, 14.augustā, pulksten 17 Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē muzicēs ērģelniece Una Cintiņa. Koncertciklā "Mūzika dievnamam" māksliniece viesojas jau trešo reizi. Īpašā atmiņā klausītājiem palicis "Duo Esmera" koncerts, kura programmu ērģelniece veidoja sadarbībā ar franču kontrtenoru Žanu Sebastienu Bovē. Bet 2022. gada ērģeļmūzikas vasarā Una Cintiņa uzstāsies ar Latvijas Nacionālās operas soprānu Viktoriju Pakalnieci. Koncerta programma aptvers mūziku no senās mūzikas līdz pat mūsdienu komponistu darbiem, izskaņā atskaņojot Naži Hakima mūziku. Interesanti, ka šis virtuozais libāņu izcelsmes ērģelnieks un komponists pats ir viesojies Liepājā un atskaņojis savu mūziku uz Sv. Trīsvienības katedrāles ērģelēm.

Una Cintiņa jau daudzus gadus ir ērģelniece, diriģente un mūzikas dzīves vadītāja Nīderlandes Laurentiusa baznīcā Alkmārā.
Bērnību aizvadījusi Jūrmalā, mūziķu ģimenē. Jau 14 gadu vecumā Bulduru evaņģēliski luteriskajā Jūrmalas baznīcā pildījusi ērģelnieces pienākumus.

Latvijas Mūzikas akadēmiju absolvējusi Sigvarda Kļavas klasē kā profesionāla diriģente. Pēc tam ieguvusi Maģistra grādu prof. Tālivalda Dekšņa ērģeļmūzikas klasē. Studijas turpinājusi arī Amsterdamas konservatorijā pie ērģeļmūzikas profesora Žaka van Ortmersena. Una Cintiņa papildinājusies meistarklasēs un vasaras akadēmijās pie ērģeļspēles izcilībām - Tona Kūpmana, Luidžera Lomana, Hansa Fagiusa, Olivjē Latrija, u.c. Nozīmīga vieta ērģelnieces koncertu programmās allaž atvēlēta arī latviešu mūzikas un 21.gs. komponistu mūzikas popularizēšanai.

Viktorija Pakalniece ir Latvijas opermūzikas talants. 2019. gadā Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu ar augstāko vērtējumu docentes Airas Rūrānes vokālajā klasē, iestudējot fragmentus no Dž.Verdi operas "Traviata". Uzstājusies Siguldas opermūzikas svētkos kopā ar izciliem mūziķiem. Diriģentiem Atvaru Lakstīgalu, Vladimiru Kiradžijevu, LNOB solistiem un pasaules slavu ieguvušo soprānu Marinu Rebeku, kura ir viena no V. Pakalnieces vokālajiem pedagogiem.

Dziedātāja ieguvusi 1. vietu Ineses Galantes jauno talantu konkursā, kā arī saņēmusi finālista diplomu Alīdas Vānes vokālistu konkursā 2017. gadā. Piedalījusies Džovanni Pergolēzi kantātes "Stabat Mater" atskaņojumā Rīgas Domā. Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas 100-gadei veltītajā koncertā Lielajā Ģildē Viktorija Pakalniece kopā ar pianistu Andreju Osokinu, tenoru Mihailu Čuļpajevu, diriģentu Andri Pogu un citiem māksliniekiem atskaņojusi Ludviga van Bēthovena "Fantāziju".