18.jūlijā tiks izsludināta projektu iesniegšana otrajam kultūras projektu konkursam. Liepājas Kultūras pārvalde aicina Liepājas kultūras un radošā sektora pārstāvjus iesniegt kultūras projektu idejas atbalsta saņemšanai. Elektroniskos pieteikumus konkursam varēs iesniegt trīs nedēļu garumā līdz 7.augustam, informē Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Signe Blumberga.

"Gada sākumā, izsludinot kultūras projektu konkursu, informējām, ka šogad tiks organizēts tikai viens konkurss, tomēr kopīgi ar pašvaldības vadību rasta iespēja piešķirt finansējumu tieši Liepājas sabiedrisko organizāciju atbalstam, rīkojot vēl vienu projektu atlasi līdzfinansējuma piešķiršanai. Līdz ar to otrā kultūras projektu konkursa nolikums paredz dalību tikai Liepājas kultūras jomas nevalstiskā sektora organizācijām. Tas šoreiz būs svarīgākais nosacījums, lai piedalītos konkursā un saņemtu atbalstu projektam," uzsver Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens. Otrs svarīgākais vērtēšanas kritērijs joprojām būs idejas oriģinalitāte un vērtība Liepājas kultūras dzīvei, kā arī liepājnieki kā galvenā projekta idejas mērķauditorija.

Kopējais finansējums projektu konkursam ir 50 000 eiro. Saskaņā ar nolikumu Kultūras pārvaldes piešķirtā līdzfinansējuma apjoms vienam projektam būs no 1000 līdz 4000 eiro. Informācija par projektu konkursa rezultātiem tiks publiski izziņota pēc 24. augusta. Projektu realizācijas periods plānots no 2022. gada 1. septembra līdz 2023. gada 28.februārim. Projektu konkursa dalībniekiem saistošā informācija pieejama liepaja.lv/kulturas-projektu-konkurss/.