Leģendārais mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds vien ir latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, šogad svinēs apaļu jubileju.

Jubilārs šo notikumu gatavojas krāšņi atzīmēt ar koncertu „Mani 50”.

Īpaša jubilejas dāvana pazīstamajam dziedātājam būs koncerts dzimtajā pilsētā Liepājā, tieši Igo dzimšanas dienā – 29. jūnijā koncertdārzā "Pūt, vējiņi!".

Igo jubilejas koncerti būs grandiozi ne tikai ar to, ka tajos piedalīsies populārā dziedātāja skatuves kolēģi, ar kuriem mūziķis sadarbojies savas karjeras laikā, bet arī tautā tik ļoti mīlētie un leģendārie latviešu komponisti, kas iedvesmojuši Igo gan uz skatuves, gan dzīvē un radījuši skaņdarbus tieši Igo dziedājumam.

Savu dalību atsevišķos jubilejas koncertos jau tagad apstiprinājuši   komponisti Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Jānis Strazds, operdziedātāja Evija Martinsone, dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Andris Ērglis, Artis Dvarionas, talantīgā un virtuozā koklētāja Laima Jansone, saksofonists Zintis Žvarts, grupa „Remix” u.c., kā arī Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā, izpildot skaņdarbus, ko aranžējis ilggadējs Igo skatuves kolēģis, pianists Juris Kristons.

Igo jubilejas koncerts paredzēts divās daļās un tajā varēs dzirdēt ne tikai tautā tik ļoti mīlēto Igo zelta repertuāru un jaunāko veikumu, bet arī mūziķa savulaik izpildītos skaņdarbus no Zigmara Liepiņa rokoperas „Lāčplēsis”, operas „Parīzes Dievmātes katedrāle” un 90. gadu nogalē tapušā Jāņa Lūsēna muzikālā cikla „Kā maigi dzelošs rožu krūms”, kura pamatvērtība ir rosināt un balstīt latviešu tautas patriotisma izjūtu.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja koncertā bez maksas.