Populārais dziedātājs Igo ir sagatavojis īpašu Ziemassvētku programmu "Patiešām priecīgi Ziemassvētki", kura, sākot ar 15. decembri, skanēs Latvijas pilsētu koncertzālēs un kultūras namos. 25.decembrī pulksten 19 arī Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", portālu informēja producents Sandis Mohovikovs.

"Ziemassvētki ir iemīļotākie un tradicionālākie svētki, kad mājās pie viesību galda satiekas ģimene un draugi – cilvēki, kuriem ir dažāda dzīves pieredze un dažādi sapņi. Iespējams, viesu pulciņā būs kāds jaunpienācējs, iespējams, kāda cilvēka vairs nav mūsu vidū… Katram no mums padomā ir kāds stāsts, ar kuru padalīties draugu un ģimenes lokā. Kāds notikums būs paša piedzīvots, kāds – varbūt dzirdēts pa radio; kāds varbūt stāstīs par paša pagaidām nepiepildītajiem sapņiem. Kāds stāsts būs smieklīgs, kāds – mazliet skumjāks. Tāda būs arī mūsu Ziemassvētku koncertu programma, kurā katra dziesma būs stāsts," gaidāmos koncertus ieskicē Igo.

Koncertos skanēs vairākas Igo paša radītās kompozīcijas, tostarp – arī nesen tapusī Ziemassvētku dziesma "Patiešām priecīgi Ziemassvētki". Tāpat programmā iekļautas arī Jāņa Strazda dziesmas "Nojausma", "Tevi gaidot" un citi skaņdarbi. "Tā būs ļoti raiba satikšanās svētku vakarā. Protams, būs gan nopietnas lietas, taču būs arī smieklīgais, jautrais un negaidītais," dziedātājs piebilst.

Kopā ar Igo muzicēs Jānis Strazds (taustiņi), Ainis Zavackis (perkusijas) un Aivars Meijers (kontrabass). Koncertos arī pats Igo spēlēs vairākus mūzikas instrumentus, tādējādi piedodot plašu skanējuma amplitūdu.

Koncerti "Patiešām priecīgi Ziemassvētki" notiks:

15.decembrī pulksten 19.00 Latgales Vēstniecībā GORS
17.decembrī pulksten 18.00 Mārupes Kultūras namā
19.decembrī pulksten 19.00 Jelgavas Kultūras namā
20.decembrī pulksten 19.00 Salaspils kultūras namā "Rīgava"
22.decembrī pulksten 19.00 Lielvārdes Kultūras namā
25.decembrī pulksten 19.00 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars"
26.decembrī pulksten 19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis"
29.decembrī pulksten 19.00 Kultūras centrā "Ulbrokas pērle"

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" tīklā.