Piektdien, 12.februārī, pulksten 19 notiks tiešsaistes tikšanās ar rakstnieci Zani Zustu "Dzīvot, radot stāstus". Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa.

Zane Zusta nāk no Liepājas. Lai gan jau daudzus gadus viņas dzīve saistīta ar Rīgu, vēju pilsētā viņa joprojām ir savējā un pērn izvirzīta "Liepājas Kultūras balvai 2020" par grāmatas "Ucipuci meklē mājas" popularizēšanu, veicinot iestudējumu Liepājas Leļļu teātrī.

Zane ir divu bērnu grāmatu autore, izdevusi divus stāstu krājumus, kas tapuši sadarbībā ar psihoterapeitiem, kā arī uzrakstījusi romānu, kas lasāms no abiem galiem. Pagājušā gada nogalē ceļu pie lasītājiem sāka viņas veidots žurnāls bērniem un šogad iznāks grāmata bērniem par trauksmēm.

Sarunas laikā Zane stāstīs par savu ceļu rakstniecībā, pūcītes Ucipuci ceļojumiem pasaulē, tarakāniem sieviešu un vīriešu galvās, kā arī par to, kas notiek "aiz durvīm".

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā "Zoom".

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā "Liepuraksti" portālos "Facebook", "Draugiem.lv" un "Twitter"!