Ceturtdien, 31.augustā rokkluba "Fontaine Palace", Dzirnavu ielā 4, iekštelpu terasē "Acropolis" notiks mākslinieces Kristīnes Zikmanes izstādes "Viesi" prezentācija.

Vienlaikus ar mākslinieces pirmo personālizstādi, šis notikums ir pirmais vēl citā ziņā – šī ir pirmā renovētās iekštelpu terases "Acropolis" izstāde un paredzams, ka ne pēdējā – Liepāja nu ieguvusi par vienu mākslas telpu vairāk.

Kas attiecas uz izstādi "Viesi", pati Kristīne Zikmane par to saka sekojoši: "Izstāde par mums. Par emocijām. Par drosmi un nedrošumu. Par aicinājumu un iekšēji nepamatotu pārliecību. Par ticēšanu sev un sevis nicināšanu. Par to kas mēs gribētu būt un kas mēs esam. Par bailēm un pārliecību. Par savu trūkumu pieņemšanu. Par izpratni un nosodījumu. Par vēlmi uzzināt un sevis ierobežošanu. Par atšķirībām mūsos un līdzību. Par apjukumu un skaidrību. Par gaismu tumsā un otrādāk. Par skaisto un neglīto mūsos. Par ceļiem bezceļos. Tā ir iekšējā pārdzīvojuma pārvērtība tēlos. Portreti ir daļa no mūsu iekšējiem pārdzīvojumiem – emociju portretējums".

Mākslinieces, mākslas studentes Kristīnes Zikmanes pirmā personālizstāde "Viesi" būs skatāma Liepājas kluba "Fontaine Palace" iekštelpu terasē "Acropolis" Dzirnavu ielā 4 no 31. augusta. Izstādes atklāšana – 31. augustā pulksten 19.