Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) pūtēju orķestris "Liepāja" otrdien, 3.maijā, aicina uz jubilejas koncertu, kas pulksten 17 norisināsies Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15), informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Koncerts plānots kā veltījums Ukrainai un tajā piedalīsies diriģenti un solisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas Polijas un Ukrainas. Koncertu vadīs Inta Šestilovska un Juris Ločmelis. Orķestrī piedalīsies gan esošie, gan bijušie mūziķi, klausītājiem piedāvājot Latvijā jau atpazīstamus un iemīļotus skaņdarbus, kā arī lietuviešu tautas dziesmu popūriju un citu valstu skaņdarbus.

Koncertā uzstāsies leģendārais mūziķis Laimis Rācenājs, soliste un LMMDV pedagoģe Ieva Dreimane, skolas audzēkņi, un citi solisti. Koncerta ietvarā video sveicienus paredzēts saņemt un atskaņot arī no Izraēlas, Polijas, Ungārijas un Gruzijas.

"Īpaši saviļņojošs būs mirklis, kad uz skatuves tiks aicināti pirmie Liepājas pūtēju orķestra mūziķi un diriģenti. Piemiņas balvas saņems Raimonds Pāvils, Imants Meķa, Vladimirs Briljonoks, Herberts Niedriņš", stāsta LMMDV struktūrvienības vadītājs Mūzikas izglītības programmām Juris Ločmelis

Sākotnēji "Jubilejas koncerts 50+10 " tika plānots 2020.gada martā, taču globālās pandēmijas ietekmē tika pārcelts.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, taču jāņem vērā, ka vietu skaits koncertzālē ierobežots.

Pasākumu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Liepājas kafijas fabrika.