Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "INTIS" un diriģente Ilze Valce aicina 24.septembrī pulksten 18 uz kora 35. gadu jubilejas koncertu "Tur bija tik dvēsele mana". Koncerts izskanēs koncertzāles "Lielais dzintars" Lielajā zālē, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Svētku reizē apvienosies ilggadējie sadarbības partneri kora mūzikā no Latvijas un Lietuvas -  Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "INTIS", Rīgas Latviešu biedrības jauktais koris "Austrums", Liepājas Universitātes sieviešu koris "Atbalss", Klaipēdas kultūras centra "Žveju rūmai" sieviešu koris "Dange", Viļņas Universitātes sieviešu koris "Virgo", jauktais koris "Gaudeamus", Vītauta Dižā Universitātes jauktais koris "Ave vita" un Lietuvas Veselības zinātņu universitātes akadēmiskais koris "Neris".

Kā pastāstīja koncerta mākslinieciskā vadītāja I.Valce, koncerta pirmajā daļā izskanēs diriģenta un komponista Ārija Šķepasta kormūzika, kas gadu gaitā radīta "INTIS" un "Austrums" izlolotajiem Mīlas dziesmu koncertiem. "Šis reizē būs arī veltījums komponista nesen apritējušai 60 gadu jubilejai," atklāj I.Valce. Savukārt koncerta otrajā daļā tiks atskaņota mūsdienu lietuviešu un latviešu komponistu kormūzika, kas apliecinās baltu tautu garīgo tuvību, sadarbību un vienotību, atzīmējot Baltu vienības dienu. Programmā: Ā.Šķepasta, R.Tigula, L.Jēkabsones, M.Palmeri, J.Gudāviča, V.Ķernaģa, N.Sinkevičutes, G.Venislova, L.Adomaiša un V.Mažintaites skaņdarbi. Pie diriģenta pults stāsies Ilze Valce, Ārijs Šķepasts, Olga Blauzde, Judīta Ķaulaķīte, Rasa Gelgotiene, Kastītis Bariss, Tomass Lapinsks.

Biļetes var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.