Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka sākta biļešu tirdzniecība uz jauktā kora "Lauma" dzimšanas dienas koncertu "Skaistākās dziesmas kopā ar kori "Lauma"". Koncerts izskanēs 29.oktobrī pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, informē centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja, diriģente Mirdza Paipare pastāstīja, ka korim ir plašs repertuārs - sākot no vecklasikas līdz mūsdienu komponistu skaņdarbiem un, protams, to vidū arī Vispārējo latviešu Dziesmu svētku repertuārs: "Šajā koncertā atskatīsimies uz 36 gadu laikā paveikto un izdziedāsim mūsu skaistākās dziesmas."

Programmā Volfganga Amadeja Mocarta un latviešu komponistu – Imants Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Mārtiņa Freimaņa, Raimonda Paula un Raimonda Tigula skaņdarbi.

Jauktā kora "Lauma" dzimšanas dienas koncertu kuplinās kora draugi un sadarbības partneri – vīru vokālais ansamblis "Dziedonis" Valda Aivara vadībā, mūziķi Emīls Dreiblats, Ainārs Pūpols, Ēriks Planics, dziedātāja Līga Jekševica un Ārijas Helmutes mūzikas klases audzēkņi.
Biļetes var iegādāties SIA "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro.