Otrdien, 31.septembrī, pulksten 10.30 notika negadījums kāda veikala automašīnu stāvlaukumā Zemnieku ielā, informē Valsts policijas preses pārstāve Daiga Valdmane.

Tur kāds vīrietis, novietojot preces savā automašīnā, neuzmanīgi pakāpās uz atpakaļu, nepamanot viņam aiz muguras esošo transportlīdzekli Volvo XC70 ar piekabi. Vīrietis sadursmē ar automašīnas piekabi guva traumu, kā rezultātā tika nogādāts slimnīcā. Policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Savukārt 1.septembrī ap pulksten 1.10 Ganību ielā tika apturēta automašīna BMW uz aizdomu pamata, ka vadītājs (1988.g. dzimis vīrietis) pie stūres brauca, būdams alkohola reibumā.

Autovadītājs atteicās veikt alkohola ietekmes pārbaudi. Policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu, personai ir apturētas transportlīdzekļa vadīšanas apliecības izmantošanas tiesības, un tiks lemts par soda apmēru. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 62.p.8.d., par atteikšanos no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai vai narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmes pārbaudes transportlīdzekļa vadītājam piemēro naudas sodu divsimt četrdesmit līdz četrsimt naudas soda vienībām un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.