Ceturtdien, 22.februārī, ap pulksten 14 Valsts policijā saņemta informācija, ka Cukura un Pulvera ielu krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu "Volvo" Pulvera ielā, iebrauca apļveida krustojumā, kur notika sadursme ar automašīnu "Toyota", ko vadīja vīrietis. Negadījuma cieta automašīnas "Toyota" pasažiere, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek noskaidroti precīzi negadījuma iemelsi, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Mazliet vēlāk, ap pulksten 16.40, Valsts policijā saņemta informācija, ka Lielās un Teātra ielas krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp transportlīdzekli "Nissan" un velosipēdistu. Negadījumā cieta velosipēda vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek noskaidroti precīzi šī negadījuma iemesli.

Ap pulksten 17 Brīvības ielā apturēts transportlīdzeklis "BMW", kura vadītājs pārvietojās bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kad ir spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par izvairīšanos no tiesību ierobežošanas soda izciešanas. Saskaņā  ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Savukārt ap pulksten 17.40 Tvaiku ielā apturēts transportlīdzeklis, ko vadīja sieviete. Konstatēts, ka sieviete vadījusi automašīnu, būdama 1,41 promiles reibumā un bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām. Valsts policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.