16.novembrī ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemts zvans no sievietes, ka Baltijas ielā viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž esošās mēbeles.

Valsts policija, ierodoties notikuma vietā no mātes uzzināja, ka dēls pirms policijas ierašanās māti bija fiziski iespaidojis. Policijas darbinieki centās veikt pārrunās ar vīrieti, kurš bija iebarikādējies virtuvē, durvīm priekšā pieliekot virtuves mēbeles. Vīrietim bija nazis un bija pamats domāt, ka viņš var nodarīt pāri sev un citiem. Notikuma vietā atradās arī medicīnas darbinieki, taču ne ar policiju, ne mediķiem vīrietis nevēlējās runāt.

Tā kā vīrieša rīcība bija neadekvāta un apdraudēja sevi un apkārtējos, un ilgstošie policijas mēģinājumi sarunu ceļā nomierināt vīrieti nevainagojās panākumiem, uz notikuma vietu tika izsaukta specvienība "Omega", kura veica vīrieša aizturēšanu. Vīrietis tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

16.novembrī ap pulksten 14 Ģenerāla Baloža ielā mājas kāpņu telpā kāds vīrietis konstatēja, ka nozagts viņam piederošais velosipēds. Radīto zaudējumu summa tiek precizēta. Valsts policija atgādina, ka velosipēdu zādzības no kāpņu telpām nav retums un aicina iedzīvotājus izvēlēties drošākas vietas, kur tos atstāt.