Pirmdienas, 9.marta, vakarā ap pulksten 22.30 viesnīcas "Promenāde" jumta stāva izcēlās ugunsgrēks, portālu informēja aculiecinieki.

Kā noskaidroja portāls, šajā laikā nostrādāja ugunsdzēsības signalizācija, un, pārbaudot apstākļus, konstatēts, ka vienā no viesnīcas 5.stāva numuriem sācis degt. Neviens cilvēks nav cietis, viesnīcas iemītnieki evakuēti.

Visa Vecās ostmalas teritorija līdz "Dzintara pulkstenim" ir norobežota. Kā stāsta aculiecinieki, pēc ugunsdzēsēju ekipāžu ierašanās pagājušas 25 minūtes līdz sākusies ugunsgrēka dzēšana, ūdens ņemts no Tirdzniecības kanāla.

Pirms pieciem gadiem, 2009.gada 30.decembra rītā, Vecās ostmalas promenādē izcēlās ugunsgrēks blakus esošajā Fonteinam piederošajā mūzikas klubā "Fontaine Palace". Liesmas plosījās aptuveni 900 kvadrātmetru platībā un klubu praktiski nopostīja, cilvēki ugunsgrēkā necieta.

Ekspertīzes slēdzienā bija norādīts, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir mākslīgi radīta degšana ēkas pagrabstāvā. Pamatojoties uz šo atzinumu, policija uzsāka izmeklēšanu pēc Krimināllikuma panta par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā.

Klubs pēc atjaunošanas darbu atsāka 2010.gada vasaras sākumā, vainīgais dedzināšanā netika atrasts. Kluba saimnieks iesūdzēja ugunsdzēsjus tiesā, jo uzskatīja, ka tie nolaidīgi pildījuši savus pienākumus.