Vakar ap pulksten 13.20 Valsts policijas Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Liepājā, Fabrikas ielā apturēja automašīnu "Audi", kuras vadītājs to vadījis, būdams 0,57 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vakar ap pulksten 8 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Dienvidkurzemes novadā, Grobiņas pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka negadījumā iesaistītas divas automašīnas "Volkswagen" un "Ford" un abu automašīnu sadursmes rezultātā cieta abu automašīnu vadītāji. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas "Volkswagen" vadītājs, neievērojot drošu braukšanas distanci, iebrauca priekšā esošā automašīnā "Ford".

Vakar ap pulksten 8.10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ezermalas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen" pa Ganību ielu un nogriežoties uz Ezermalas ielas, uzbrauca velosipēdistam. Negadījumā cieta velosipēdists, kuram medicīniskā palīdzība tika sniegta uz vietas.

Vakar ap pulksten 8.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Ganību uz Zāļu ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – sieviete, vadot velosipēdu pa ietvi Ganību ielā, iebrauca automašīnas "BMW" durvīs, kuras vadītāja pārvietojās pa Zāļu ielu. Negadījumā cieta velosipēda vadītāja, kura apkrita uz ceļa. Sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē.