Papildināts. Trešdien, 24.oktobrī, pulksten 6.37 Jaunā ielā, vējš mājai norāva jumtu, kas krītot sabojāja automašīnu SAAB un "Peugeot" virsbūves un vējstiklu, informē Valsts policija.

Savukārt pulksten 7.15 Siļķu ielā, krītot kokam, tika sabojāta automašīnas "Renalt Megane" virsbūve un aizmugurējais stikls. Cietušo nav.

23. oktobrī Lielā ielā, 1985. un 1989. gadā dzimuši vīrieši no veikala centās nozagt preces. Savukārt pulksten 20.15 veikalā Mirdzas Ķempes ielā tika aizturēts 1972.gadā dzimis vīrietis, kurš 16.oktobrī šajā pašā veikalā nozaga vīriešu naudas maku. Notiek izmeklēšana.

24.oktobrī pulksten 11.05 Kuršu ielā tika konstatēts, ka tirdzniecības kioskam atlauztas durvis.

Papildināts. Liepājas Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls stāstīja, ka spēcīgās vēja brāzmas šoreiz pilsētā nodarījušas dažādus postījumus. Apsekojot pilsētu, secināts, ka naktī pašvaldības piederošajos nekustamajos īpašumos kopumā izgāzti 11 koki, tāpat nolauzti koku zari, kas sakrituši uz ielas braucamās daļas un ietvēm.

Divās vietās pilsētā nodarīts postījums arī luksoforiem, pamatīgi postītas pagaidu ceļu satiksmes regulējošās zīmes pie būvobjektiem, kā arī apgāzti būvžogi pie ēkām, kurās notiek siltināšanas darbi. Vējš izmētājis arī vieglākos celtniecības materiālus, kas vajadzīgi ēku siltināšanai.

Štāls piebilda, ka vēja radītie postījumi pilsētā jau tiek novērsti.