Vakar ap pulksten 21.20 Ģenerāļa Baloža ielā konstatēts, ka 1979.gadā dzimis vīrietis vadīja elektroskrejriteni, būdams 0,64 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, bet nepārsniedz 1,0 promili, piemēro naudas sodu velosipēda vai elektroskrejriteņa vadītājam 40 eiro apmērā. Tāpat šis vīrietis vadīja elektroskrejriteni pa ielu, kaut tai paralēli atrodas gājēju un velosipēdu ceļš, kas apzīmēts ar ceļa zīmi Nr.421 "Gajēju un velosipēda ceļš", informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vakar 19.45 Jaunā Ostmalā konstatēts, ka 2004.gadā dzimis jaunietis vadīja elektroskrejriteni bez vadīšanas tiesībām un uz tā vedot pasažieri, kas likumā noteiktā kartībā ir aizliegts.

Valsts policija atgādina, ka ja ir ierīkota velojosla, vai velosipēdu ceļš, tad velosipēda un skrejriteņa vadītājam jābrauc pa attiecīgā virziena velojoslu, velosipēdu ceļu vai gājēju un velosipēdu ceļu. Tas nozīmē, ka šādos gadījumos nedrīkst pārvietoties pa brauktuvi vai gājēju ceļu.