7.novembrī ap pulksten 3 Valsts policijā saņemta informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par to, ka Dubeņos, Kuršu ielā 10 degušas četras automašīnas. Uz aizdomu pamata par to, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana, Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti precīzi notikušā iemelsi un vainīgās personas, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Valsts policija aicina atsaukties automašīnu īpašniekus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un naktī no 6. uz 7.novembri, iespējams, ir piefiksējuši likumpārkāpēju. Tāpat aicinām sniegt jebkāda veida informāciju – arī no citām videonovērošanas kamerām, kā arī noderēs aculiecinieku sniegtā informācija, ja ir manītas aizdomīgas darbības pie transportlīdzekļiem.

Videomateriālus aicinām sūtīt uz e-pastu kanc@kurzeme.vp.gov.lv temata laukā norādot "Par automašīnu dedzināšanu Dubeņos". Tāpat informāciju varat sniegt mutiski, zvanot pa tālruņa numuru 110. Anonimitāte tiek garantēta.