Ceturtdien, 24.septembrī, ap pulksten 17.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka  Liepājā, Zemnieku ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Renault", neņēma vērā transportlīdzekļa īpatnības un braukšanas intervālu, kā rezultātā uzbrauca kafijas aparātam, ar kuru tika bojāta ēkas fasāde. Negadījuma rezultātā tika bojāta arī automašīnas kravas kaste. Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Transportlīdzekļa vadītājam ir piemērots sods. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par drošas distances vai intervāla neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no 25 līdz 180 eiro, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl vakar ap pulksten 20:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Nīcas pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – uzbraukums šķērslim. Noskaidrots, ka no vīrieša vadītas automašīnas "Mercedes-Benz" kravas kastes, kura bija nostiprināta ar bojātām saitēm, uz ceļa braucamo daļu izkrita kardāns, kam uzbrauca automašīnas "Dacia" vadītāja. Negadījuma rezultātā ir bojāta automašīnas "Dacia" apakšējā daļa. Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Automašīnas "Mercedes-Benz" vadītājam ir pieņemts lēmums par soda piemērošu.

Savukārt 25.septembrī ap pulksten 2.10 Liepājā, Pulkveža Brieža ielā 1981.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Mazda", būdams 2,223 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.