Sestdien, 14.maijā no pulksten 11 līdz 16, Zemnieku ielā 32 notiks sporta un aktīvās atpūtas preču veikalu tīkla "Fans" jaunākā un pirmā veikala Liepājā atklāšanas pasākums, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Pasākumu vadīs aktieris, šovmens un kaislīgs sporta fans Atis Bētiņš, bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ Boomex. Atklāšanas laikā veikala apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar ļoti plašu preču klāstu – velosipēdi, skrejriteņi, skrituļdēļi un skrituļslidas, sporta apavi un apģērbi, tūrisma un sporta inventārs, sup dēļi. Viesu labsajūtai veikala saimnieki būs parūpējušies par bezmaksas atspirdzinājumiem un pārsteiguma balvām. Pasākuma laikā norisināsies arī  dažādi konkursi un aktīvākie apmeklētāji varēs pieņemt izaicinājumu pārvarēt piepūšamo šķēršļu joslu, kas atradīsies ārpusē pie veikala. Uz atklāšanu aicinātas arī ģimenes ar bērniem.

Visas dienas garumā veiktie pirkumi piedalīsies loterijā, bet dienas noslēgumā notiks izloze, kur kāds no pircējiem savā īpašumā iegūs elektroskūteri InokimLight 1000 eiro vērtībā.

Pirmais "Fans" veikals tika atklāts 2002.gadā Rīgā, un šobrīd Latvijā kopā pieejami jau 10 veikali dažādās Latvijas pilsētās – Rīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Talsos, Ventspilī un tagad arī Liepājā, kā arī interneta veikals www.fans.lv. Kā pavēstīja veikalu īpašnieks Armands Meisters: "Mūsu mērķis ir piedāvāt dažāda veida sporta preces, nodrošinot sportisko aktivitāšu un brīvā laika pavadīšanas iespējas jebkura vecuma cilvēkiem, tā palīdzot fiziski un emocionāli uzlabot dzīves kvalitāti."