11.septembrī ap pulksten 21.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Jūras ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen" uzbrauca meitenei, skrejriteņa "Bolt" vadītājai, kura ar pasažieri šķērsoja gājēju pāreju. Negadījumā skrejriteņa vadītāja guva ķermeņa nobrāzumus un no došanās uz slimnīcu atteicās.

Transportlīdzekļa "Volkswagen" vadītājam ir noformēts lēmums administratīvā pārkāpuma lietā par ceļa nedošanu gājējiem vai transportlīdzekļu vadītājiem, kuriem ir priekšroka, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

12.septembrī ap pulksten 11 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, uz Tramvaja tilta ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot maršruta autobusu "Solaris", neievēroja drošu braukšanas distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā stāvošam transportlīdzeklim "Ford", kurš inerces vadīts uzbrauca priekšā stāvošam transportlīdzeklim "Volkswagen". Negadījumā cietušu cilvēku nav. Transportlīdzekļa "Solaris" vadītājam ir noformēts lēmums administratīvā pārkāpuma lietā par drošas distances neievērošanu.

Savukārt 13.septembrī pēc automašīnu sadursmes viena no tām iebraukusi mājas sienā, tādējādi ceļu satiksmes negadījumā cietuši septiņi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vakar pulksten 12.30 VP saņemta informācija par to, ka Lauku un Bernātu ielas krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Pēc Šeršņovas stāstītā, sākotnējā informācija liecina par to, ka vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen", krustojumā ar Lauku ielu nepildīja ceļa zīmes "Dodiet ceļu" prasības, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu "Volvo".

Pēc sadursmes automašīna "Volkswagen" iebrauca mājas sienā, bojājot to. Negadījumā cieta abi automašīnu vadītāji un pasažieri, lielākā daļa no viņiem pēc negadījuma ārstējas ambulatori.

VP par notikušo ir sākts process administratīvā pārkāpuma lietā un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli, piebilda policijas pārstāve.