18.jūnijā ap pulksten 22 Valsts policijā saņemta informācija, ka pie Jūrmalas parka automašīna uzbraukusi kokam. Policijas amatpersonas noskaidrojušas, ka sieviete vadīja automašīnu BMW pa gājēju ceļu, tādējādi neizpildot ceļazīmes "Gājēju ceļš" prasības. Veicot apgriešanās manevru, tā atpakaļgaitā uzbrauca kokam, to bojājot. Konstatēts, ka sieviete brauca 1,78 promiļu reibumā. Pret viņu uzsākti divi administratīvo pārkāpumu prcesi un viens kriminalprocess.

16.jūnijā ap pulkste 7.30 Valsts policijā saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu, kurā cietis motocikla vadītājs. Sākotnējā informācija liecina, ka kāds vīrietis vadīja automašīnu "Toyota" un nedeva ceļu blakus braucošam motociklam, kurš ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

Tajā pašā dienā ap pulksten 14 autoavārija notikusi Robežu un Dzintaru ielu krustojumā. Kāda sieviete vadīja "Volkswagen Polo" un krustojumā nedeva ceļu automašīnai "Volkswagen Polo". Negadījumā cieta auto spēkratu vadītājas un viens pasažieris – bērns. Visi trīs nogādāti slimnīcā, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.